Детальна технічна інформація

ЗАГАЛЬНІ ПРАВИЛА ПОДАЧІ МАКЕТІВ

  • Якщо поданий макет складається з кількох сторінок, і відсутні будь-які коментарі, то сторінки будуть опрацьовані у порядку: 1-ша сторінка, 2-га сторінка і т.д. Якщо на одній сторінці будуть розміщені кілька макетів, то вони будуть опрацьовані у порядку: зліва направо і зверху вниз.
  • Якщо не має ніяких уточнень чи вказівок по матеріалу друку, то друк відбувається на матеріалі білого кольору (рівень білизни матеріалу, може відрізнятися в залежності від його виду.) Якщо потрібен друк на матеріалі інших відтінків - узгоджуйте це з менеджером перед виготовленням замовлення.
  • Файли намагайтеся називати лише символами і цифрами. Уникайте розділових знаків, таких як, апострофа. Назви файлів давайте лише такі, які відповідають їх вмісту. Не залишайте назви файлів стандартними (такі як: «Untitled», «Рисунок 1», «Document 1», «Back up of Рисунок 1», «Основа»...).

ФОРМАТИ ФАЙЛІВ:

Електронні оригінал-макети приймаються (для РС платформи) в наступних форматах:

  • Adobe PDF – pdf до версії 1.7 включно.
  • Adobe Illustrator AI, EPS до версії CC включно.
  • CorelDraw – CDR до версії X7, EPS PostScript3.
  • TIFF, PSD.


COREL DRAW, ADOBE ILLUSTARTOR
Всі шрифти мають бути конвертовані у «криві». Всі векторні ефекти, такі як «контур», «перспектива» та інші трансформації мають бути також конвертовані у криві. Складні градієнти (mesh) повинні бути відрастровані. Растрові зображення мають бути включені у файл макету.
Всі кольори мають бути визначені як CMYK. Всі сторінки у файлі повинні бути розміщені за порядком і в однаковій орієнтації. Розмір сторінки має відповідати розміру готового виробу. Фонові зображення та графічні елементи оформлення, мають виходити за лінію сторінки на 2-5мм (для упаковки), 1-2мм (для наліпок). Відстань від лінії обрізки до тексту або значущих елементів зображення повинна бути не менше 4мм (для упаковки), 2мм (для наліпок).

РАСТРОВІ ЗОБРАЖЕННЯ
Растрові зображення (фотографії, текстури) повинні бути представлені в кольоровому просторі CMYK. Оптимальна роздільна здатність растрових зображень (фотографій) має бути не менше 200 dpi, оптимально – 300-400 dpi, максимально – 450 dpi.

ВЕКТОРНІ ЗОБРАЖЕННЯ
Уникайте передачі логотипів, мальованих знаків, схем, діаграм і т.д. в растровому форматі. Для отримання максимальної якості такі зображення слід промальовувати.

PDF
Всі використані у виданні шрифти, растрові зображення мають бути включені у файл макету.
pdf-файл не повинен містити службових міток.
При генерації ПДФ з PS файлів необхідно звернути увагу, щоб векторні об’єкти знаходились над елементами з drop shadow, transparency. В інакшому випадку вони можуть інтерпретуватися як бітмап і мати гіршу якість відтворення.
 

ПРАВИЛА ПІДГОТОВКИ МАКЕТІВ УПАКОВОК

Допускаються формати .CDR .AI .EPS .TIFF .PSD .PDF .JPG .PNG (поліграфічної якості).

  • Мінімальна відстань між паралельними ножами (різальний ніж, біговка) не менше 4мм.
  • Фонові зображення «витягувати» за межі габаритних різальних ножів на 2-5мм.
  • Значущі елементи і текст «втягнути» в середину упаковки, на 2-4мм від різальних і бігувальних ножів.
  • Фонові зображення, які йдуть під загинку, поклейку «витягувати» не менше 2мм, від біговки.

схема підготовки макету упаковки

 

ПРАВИЛА ПІДГОТОВКИ МАКЕТІВ НАЛІПОК

Допускаються формати .CDR .AI .EPS .TIFF .PSD .PDF .JPG .PNG (поліграфічної якості).

  • Контур плотерної порізки повинен бути виконаним в колірності PANTONE (будь-який), або будь-який інший користувацький плашечний колір. Якщо не знаєте, як подати колір PANTONE, наш дизайнер допрацює.
  • Контур плотерної порізки у макеті повинен бути, або на самому верхньому рівні, або на окремому шарі, обов’язково з опцією «оверпрінт».
  • Контур плотерної порізки обов’язково має бути залишений як «контур», суцільний, без штрихових ліній, уникайте переведення контура в об’єкт, товщина контура 0,1мм, або «волосяна» лінія.
  • Векторний контур плотерної порізки - обов’язковий, навіть якщо макет подається у растровому форматі.
  • Допустимий випуск під обрізку 1мм (див. приклад).
  • Від контура плотерної порізки до значущих елементів не менше 2мм (див. приклад).

контур плотерної порізки

Увага! Якщо вибраний матеріал - прозорий оракал, то елементи гарно виглядають, якщо призначення клеїти їх на світлі поверхні, на темних поверхнях прозорі наклейки виглядають слабо-видимими. Білий колір на макеті завжди буде прозорим - враховуйте це при розробці макету.